Eko-Okna w 2023 roku stawiają na produkty stalowe

Okna i drzwi stalowe to coraz popularniejszy wybór inwestorów budowlanych. Są cenione ze względu na wyjątkową trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, izolację termiczną i akustyczną oraz nowoczesny design.


Stąd też producenci, tak jak Eko-Okna S.A., postanawiają zwiększać swój udział w rynku produktów stalowych. W ofercie Eko-Okien znajdują się produkty z czterech materiałów: drewno, aluminium, stal i plastik, a wśród nich okna, drzwi, bramy garażowe, rolety, moskitiery, pergole i ogrodzenia. Producent stale rozwija swoje portfolio, oferując klientom kompletną stolarkę otworową.

– Na rynku w branży budowlanej działamy już od 25 lat i zawsze stawialiśmy na wysoką jakość, popartą badaniami. Inwestujemy w najlepsze technologie, dzięki którym każdego dnia tworzymy innowacyjne rozwiązania. Produkowane przez nas okna, drzwi i ogrodzenia stalowe łączą w sobie prócz wysokiej jakości wykonania, nowoczesny design, ponadczasowe wzornictwo i doskonałą izolacyjność.  – mówi Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.

Zainteresowanie produktami stalowymi jest ogromne, producent z Kornic utwierdził się w tym podczas targów BUDMA, gdzie ogromną popularnością cieszył się niezawodny system okienno-drzwiowy UNICO XS. Jego minimalistyczny styl i smukłe profile idealnie pasują do loftów, renowacji zabytkowych budynków i nowoczesnych biur, co czyni go bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. 

Aktualnie, producent z Kornic, oferuje: aż 15% zniżki na wszystkie stalowe produkty.

*Promocja potrwa do końca marca.

Jest to niebywała okazja, by zaoszczędzić pieniądze i kupić najwyższej jakości okna i drzwi ze stali. Produkty Eko-Okien to połączenie nowoczesnego designu z najlepszą izolacją termiczną i akustyczną.