klimatyzator G-Tech w nowej odsłonie

Niezwykłą innowacją w ofercie GREE jest klimatyzator G-Tech w nowej odsłonie: Rose Gold i Silver. Jego wyjątkowość polega na tym, że dosłownie w kilku prostych krokach można zmienić jego wygląd i dopasować do własnych potrzeb i upodobań. To Ty decydujesz, jaki design wybierasz.

Przedni panel klimatyzatora G-Tech zdobi listwa dekoracyjna, która może być złota (wersja Rose Gold) albo srebrna (wersja Silver). Podobnie można zmodyfikować wygląd boków urządzenia, które dzięki temu nabiera nowego charakteru. Wymiana przedniej listwy oraz bocznych wstawek zajmuje dosłownie chwilę, a sam proces zmiany designu jest łatwy i nieskomplikowany. Każdy użytkownik może wykonać go we własnym zakresie, bez potrzeby angażowania do tego dodatkowych osób. Ta funkcjonalność zainteresuje szczególnie tych, którzy lubią zmieniać wystrój i charakter pomieszczeń, odpowiednio dobierając aranżacyjne dodatki.

Warto podkreślić, że klimatyzator G-Tech został wyposażony w innowacyjną, dotychczas nie stosowaną żaluzję kierującą nawiewem jednocześnie w pionie i poziomie. To prekursorskie rozwiązanie technologiczne gwarantuje równomierny rozpływ powietrza w pomieszczeniu, co znacząco zwiększa odczuwalny komfort. Klimatyzator G-Tech charakteryzuje się także szerokim zakresem funkcji, maksymalną wydajnością, cichą pracą oraz możliwością sterowania przez Wi-Fi.

Łatwy dostęp do poszczególnych podzespołów klimatyzatora G-Tech pozwala na ich dokładne czyszczenie, co z kolei bezpośrednio przekłada się nie tylko na dłuższą żywotność urządzenia i jego efektywną pracę, ale także jakość klimatyzowanego powietrza i zdrowie użytkowników.