Strona główna Pasywny budynek Katalog firm
... lux

Saint-Gobain Construction Products Polska

ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

 Specjalizujemy się w produkcji wełny szklanej i skalnej. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór produktów do izolacji budynków oraz izolacji technicznych.


Produkujemy materiały o najwyższej jakości, które znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery. Angażujemy się również w szereg działań mających na celu uświadomienie istoty energooszczędności i propagowania ekologicznego zarządzanie domem.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Marka ISOVER zdobywcą I. miejsca w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Systemy dociepleń”

ISOVER umacnia się na pozycji lidera branży. Producent wełny mineralnej i rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa, przemysłu i energetyki po raz 13. z rzędu zajął I. miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Systemy dociepleń”.
thumbnail

Od 22 kwietnia zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Dla efektywności energetycznej domu kluczowe jest jego ocieplenie

Zmiany w programie „Czyste Powietrze” skoncentrowane na jakości kotłów i pomp ciepła. Eksperci twierdzą, że to dobry kierunek, ale przypominają, że dla efektywności energetycznej domu kluczowe jest jego ocieplenie.
thumbnail

Saint-Gobain Isover zainwestował w Gliwicach ponad 70 mln złotych i zwiększa moce produkcyjne

Ponad 70 milionów złotych to koszt hybrydyzacji pieca w fabryce wełny szklanej w gliwickim zakładzie Isover, marki należącej do Grupy Saint-Gobain. Inwestycja zwiększa moce produkcyjne zakładu jednocześnie redukując emisję CO2.
thumbnail

Nakładka ISOVER RIGIPS WEBER dostępna na GRAPHISOFT Archicad®

Na rynku właśnie pojawiła się wspólna nakładka na oprogramowanie GRAPHISOFT Archicad® zawierająca trzy zakładki dedykowane dla marek ISOVER, RIGIPS i WEBER.
thumbnail

Jubileuszowa gala ISOVER dla firm wykonawczych

W ramach celebracji 30-lecia ISOVER w Polsce nie zapomnieliśmy o naszych wykonawcach – tych, dzięki którym tysiące polskich domów były i są ocieplane wełną z gliwickiego zakładu.
thumbnail

30 drzew na 30-lecie ISOVER - niezwykły prezent od firmy ATTIC

Otrzymaliśmy niezwykły prezent z okazji 30-lecia ISOVER: nasz długoletni partner, firma ATTIC zasadziła 30 drzew i obdarowała nas piękną, oryginalną choinką!
thumbnail

Gala jubileuszowa z okazji 30-lecia ISOVER w Polsce

21 listopada wraz z naszymi klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami świętowaliśmy 30-lecie obecności ISOVER w Polsce.
thumbnail

Nowe katalogi Aku-Matrix, Termo-Matrix, Fire-Matrix już dostępne

Przedstawiamy zaktualizowaną serię trzech katalogów: Aku-Matrix, Fire-Matrix i Termo-Matrix.
thumbnail

30 lat #ISOVER to dopiero początek

Rok 2023 jest szczególny dla ISOVER, gdyż obchodzimy 30-lecie obecności na polskim rynku budowalnym, pod hasłem „30 lat to dopiero początek”.
thumbnail

Aleja Tysiąca Drzew w Gliwicach

Przyłącz się do naszej podróży do Alei Tysiąca Drzew w Gliwicach, gdzie pracownicy ISOVER - lidera na polskim rynku wełny mineralnej szklanej od 1993 roku, i uczniowie lokalnej szkoły leśnej posadzili 1000 buków, celebrując 30-lecie działalności ISOVER.
thumbnail

Isover, Rigips, Weber patronami Technikum Architektoniczno-Budowlanego w Warszawie

13 października 2023 roku, podczas uroczystości ślubowania klas pierwszych, podpisaliśmy porozumienie, na mocy którego nasze 3 marki (Isover, Rigips oraz Weber) objęły oficjalnym patronatem 2 klasy

Znajdź nas

Saint-Gobain Construction Products Polska

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy