Strona główna Pasywny budynek Katalog firm
... lux

Saint-Gobain Construction Products Polska

ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

 Specjalizujemy się w produkcji wełny szklanej i skalnej. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór produktów do izolacji budynków oraz izolacji technicznych.


Produkujemy materiały o najwyższej jakości, które znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery. Angażujemy się również w szereg działań mających na celu uświadomienie istoty energooszczędności i propagowania ekologicznego zarządzanie domem.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Saint-Gobain Isover zainwestował w Gliwicach ponad 70 mln złotych i zwiększa moce produkcyjne

Ponad 70 milionów złotych to koszt hybrydyzacji pieca w fabryce wełny szklanej w gliwickim zakładzie Isover, marki należącej do Grupy Saint-Gobain. Inwestycja zwiększa moce produkcyjne zakładu jednocześnie redukując emisję CO2.
thumbnail

Nakładka ISOVER RIGIPS WEBER dostępna na GRAPHISOFT Archicad®

Na rynku właśnie pojawiła się wspólna nakładka na oprogramowanie GRAPHISOFT Archicad® zawierająca trzy zakładki dedykowane dla marek ISOVER, RIGIPS i WEBER.
thumbnail

Jubileuszowa gala ISOVER dla firm wykonawczych

W ramach celebracji 30-lecia ISOVER w Polsce nie zapomnieliśmy o naszych wykonawcach – tych, dzięki którym tysiące polskich domów były i są ocieplane wełną z gliwickiego zakładu.
thumbnail

30 drzew na 30-lecie ISOVER - niezwykły prezent od firmy ATTIC

Otrzymaliśmy niezwykły prezent z okazji 30-lecia ISOVER: nasz długoletni partner, firma ATTIC zasadziła 30 drzew i obdarowała nas piękną, oryginalną choinką!
thumbnail

Gala jubileuszowa z okazji 30-lecia ISOVER w Polsce

21 listopada wraz z naszymi klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami świętowaliśmy 30-lecie obecności ISOVER w Polsce.
thumbnail

Nowe katalogi Aku-Matrix, Termo-Matrix, Fire-Matrix już dostępne

Przedstawiamy zaktualizowaną serię trzech katalogów: Aku-Matrix, Fire-Matrix i Termo-Matrix.
thumbnail

30 lat #ISOVER to dopiero początek

Rok 2023 jest szczególny dla ISOVER, gdyż obchodzimy 30-lecie obecności na polskim rynku budowalnym, pod hasłem „30 lat to dopiero początek”.
thumbnail

Aleja Tysiąca Drzew w Gliwicach

Przyłącz się do naszej podróży do Alei Tysiąca Drzew w Gliwicach, gdzie pracownicy ISOVER - lidera na polskim rynku wełny mineralnej szklanej od 1993 roku, i uczniowie lokalnej szkoły leśnej posadzili 1000 buków, celebrując 30-lecie działalności ISOVER.
thumbnail

Isover, Rigips, Weber patronami Technikum Architektoniczno-Budowlanego w Warszawie

13 października 2023 roku, podczas uroczystości ślubowania klas pierwszych, podpisaliśmy porozumienie, na mocy którego nasze 3 marki (Isover, Rigips oraz Weber) objęły oficjalnym patronatem 2 klasy
thumbnail

Kalkulator współczynnika U - sprawdź, jakiej izolacji potrzebuje Twój dom

Każdemu, kto planuje budowę lub remont domu, zależy na tym, aby rachunki za ogrzewanie były możliwie niskie, a temperatura wewnątrz – komfortowa o każdej porze roku. Dzięki kalkulatorowi U (współczynnika przenikania ciepła) na isover.pl można w prosty sposób sprawdzić, jakiej izolacji potrzebują ściany i dach, aby spełniały warunki techniczne wynikające z polskiego prawa i zapewniały skuteczną izolację termiczną i oszczędne ogrzewanie.
thumbnail

TopBuilder 2023 – trzy statuetki dla marek ISOVER i RIGIPS

Kapituła konkursu TopBuilder, organizowanego przez magazyn BUILDER, nagrodziła statuetkami udoskonalone płyty gipsowo-kartonowe RIGIPS PRO typ A z nadrukami, wełnę mineralną Super-Mata PRO i Super-Mata PLUS PRO ze szklanym welonem oraz płyty zespolone EasyTherm. Nagrody w imieniu firmy odebrali Zuzanna Schön i Marek Chudziński.
thumbnail

Czyste Powietrze - zwiększone dofinansowanie do termomodernizacji w 2023

Ministerstwo Klimatu i Środowiska ogłosiło zmiany w programie „Czyste Powietrze”, które wejdą w życie od 2023 roku. Zostaną m.in. zwiększone poziomy dotacji, które pokryją nawet 100 proc. inwestycji związanych z termomodernizacją domów jednorodzinnych.
thumbnail

Skompletuj materiały do zabudowy poddasza

Żeby zabudować poddasze użytkowe zgodnie z polskim prawem, wystarczy wybrać zabudowę, która zapewni konstrukcji klasę ognioodporności REI 30. Aby ułatwić dobór produktów i obliczenie zapotrzebowania materiałowego, przygotowaliśmy prosty kalkulator.
thumbnail

Gala Kreator Budownictwa Roku 2022 za nami - Saint-Gobain Construction Products Polska z dwoma wyróżnieniami

Za nami finał 12. edycji projektu Kreator Budownictwa Roku 2022. Podczas uroczystej gali dwa wyróżnienia trafiły do Grupy Saint-Gobain, która zrzesza marki ISOVER, RIGIPS i WEBER. Zaszczytne tytuły zostały przydzielone spółce w kategoriach firma oraz produkt i inwestycja.
thumbnail

Nowa nakładka ISOVER RIGIPS WEBER na AUTODESK® REVIT®

Do dyspozycji projektantów oddajemy nową nakładkę na oprogramowanie Autodesk® Revit®, zawierającą zakładki dedykowane dla marek ISOVER, RIGIPS i WEBER. Aplikacja zawiera m.in. rozwiązania systemowe złożone z produktów naszych marek, a także szereg dodatkowych funkcjonalności usprawniających proces projektowania.
thumbnail

ISOVER nagrodzony złotym godłem programu Konsumencki Lider Jakości 2022. Już po raz 11.

W 11. edycji ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości, marka ISOVER po raz kolejny potwierdziła swoją silną pozycję rynkową.
thumbnail

Dwie statuetki TopBuilder 2022 dla marek ISOVER, RIGIPS, WEBER

Kapituła konkursu TopBuilder, organizowanego przez magazyn Builder, nagrodziła statuetkami system ociepleń ETICS weber.therm WM, który jest wspólnym rozwiązaniem marek ISOVER i WEBER oraz płyty gipsowo-kartonowe RIGIPS 4PRO Fire+ typ DF.
thumbnail

Finał kampanii społecznej #Lepiej Bez Smogu

Dobiegła końca kolejna edycja kampanii społecznej #Lepiej Bez Smogu. Celem jej działań była popularyzacja korzyści dla inwestorów z rządowego programu „Czyste Powietrze” oraz edukacja na tematy związane z odpowiednią termomodernizacją domów, walką o lepszą jakość środowiska i czyste powietrze.
thumbnail

Podłogi ISOVER i WEBER w Centrum Nauki Kopernik

Nabierają tempa prace związane z budową interdyscyplinarnego centrum badawczo-rozwojowego Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego w Warszawie - zostały dostarczone materiały ISOVER i WEBER, które posłużyły do wykończenia wnętrz budynku.
thumbnail

Nowa edycja „Lepiej bez smogu”!

Pod hasłem „Radość bierze się z powietrza!” rozpoczynamy jesienną odsłonę kampanii społecznej wspierającej rządowe programy na rzecz termomodernizacji. Kampania jest kontynuacją działań promujących ideę termoizolacji w kontekście walki o jakość środowiska i czyste powietrze, ale tym razem z wykorzystaniem systemowych rozwiązań ISOVER, RIGIPS i WEBER.

Znajdź nas

Saint-Gobain Construction Products Polska

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy