lux

SZANSA

ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

Nasza firma aktywnie działa na rynku polskim od 22 lat. Początkowo nasze działania skupiały się wokół obsługi informatycznej firm projektowych.


Opieka nad sprzętem była kluczowym zadaniem. Ponadto nadzorowaliśmy poprawną komunikację pomiędzy oddziałami firm i sprawowaliśmy pieczę nad bezpieczeństwem danych.

Jako certyfikowany dystrybutor oprogramowania ZWCAD działamy w Polsce od 2005 roku, a w 2008 nasza oferta została poszerzona o oprogramowanie CAD 3D.

Wykonaliśmy tłumaczenie programu na język polski oraz opracowaliśmy instrukcję do programu po polsku. 2008 rok to również pierwsza nagroda, którą otrzymaliśmy od producenta programu ZWCAD:

"ZWCAD Excellent Distributor 2007"

Tym samym znaleźliśmy się w gronie 11 dystrybutorów najlepiej ocenianych na świecie, pod względem sprzedaży, znajomości programu, a także wsparcia udzielanego użytkownikom. Nasze zaangażowanie w dystrybucję i rozwój ZWCAD były nagradzane również w kolejnych latach.

Rok 2009 to początek prac nad autorskim oprogramowaniem, które wspomaga projektantów różnych branż przydatnymi funkcjami, m.in.:

  • w organizacji ruchu – ZWTraffic,
  • w geodezji – ZWGeo,
  • w projektowaniu odzieży – ZWTextile,
  • w przepisach BHP i PPoż – ZWBlocks.

Stworzyliśmy również inne nakładki, które podwyższają funkcjonalność i umożliwiają optymalizowanie przedmiarowania i kosztorysowania.

W ciągu ubiegłych 22 lat naszej pracy, udało się nam rozwinąć strukturę firmy. Powstały regionalne biura w Koszalinie oraz Łodzi, a w Bielsku otworzyliśmy drugie biuro, które zgromadziło zespół specjalistów technicznych i doradczych.

Nowa bielska lokalizacja to również Centrum Szkoleniowe, dzięki któremu możemy spotykać się z użytkownikami ZWCAD podczas konferencji, szkoleń i seminariów tematycznych.

Trzonem naszej działalności jest dystrybucja oprogramowania CAD i CAD 3D. Jednak jako dystrybutor, zapewniamy również naszym klientom pełne wsparcie techniczne i szkoleniowe, a także doradztwo branżowe. Na co dzień jesteśmy dostępni w social media, gdzie użytkownicy mogą śledzić nowości, informacje o wydarzeniach, a także skontaktować się z nami. Staramy się, aby wiedza i doświadczenie, które zgromadziliśmy w ciągu lat pracy, były niezmiennie podstawą, dzięki której wspieramy użytkowników i rozwijamy nasze możliwości dystrybucyjne.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym flagowym produktem - ZWCAD, który jest jednocześnie znakomitym narzędziem do projektowania.


Chętnie pomożemy i podpowiemy, które rozwiązanie jest najlepsze.

Znajdźnas

SZANSA

ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała

+48 33 307 01 95

www.zwcad.pl

biuro@zwcad.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy